دنيايم تو

دنيايم تو

قیمت ایمپلنت دندان

يکشنبه هشتم 4 1399

ایمپلنت دندان

پس از اینکه دندانی از بین رفت و جای آن خالی شد، مشکلات زیادی برای جویدن و حتی تکلم ممکن است پیش بیاید. یکی از راه های درمان این وضعیت استفاده از ایمپلنت دندان است.

ایمپلنت دندان از جمله درمان های حوزه دندانپزشکی است که به نوعی جایگزین دندانِ از دست رفته طبیعی میشود. هرچند که ایمپلنت مصنوعی کاملا ساختاری غیرزنده است، اما استحکام کافی برای جویدن غذا و شرایط دیگر را دارد. و در ظاهر دقیقا مشابه یک دندان سالم و طبیعی است که عملکرد جویدن را به خوبی انجام می‌دهد.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت یا کاشت دندان، یک متد درمانی است که در آن یک قطعه کوچک مصنوعی (معمولا از جنس تیتانیوم) در داخل استخوان فک ها قرار میگیرد و به نوعی نقش دندان را ایفا میکند.

ایمپلنت کاشته شده در استخوان معمولا با سلول های استخوانی و دهانی سازگار است. و در کار آن ها اختلال ایجاد نمی کند. روی این قطعه کاشتنی را با تاج و روکش دندان پر میکنند تا شکلی دقیقا شبیه به دندان ایجاد شود.

فیلم جراحی ایمپلنت دندان

چرا ایمپلنت دندان از اهمیت زیادی برخوردار است؟

به صورت خلاصه باید گفت که کاشت دندان موفق ترین راه برای جایگزینی دندان در اشخاصی است که دندان طبیعی خود را از دست داده اند. تمامی ایمپلنت ها به نوعی مشابه با ریشه دندان عمل کرده و عمل جویدن را تسهیل می بخشند.

برخلاف دندان های مصنوعی متحرک، ایمپلنت ها برای تکلم و غذا خوردن مشکلی محسوب نمیشوند. زیرا محکم در فک شخص ثابت شده اند.

انتخاب نوع ایمپلنت دندان

شخص ابتدا باید توسط دندانپزشک معاینه شده و ساختارهای دهان، دندان و فک او با دقت ارزیابی شوند. پس از آنکه مشخص شد شخص هیچگونه مشکلی مربوط به ساختارهای دهانی ندارد (مثل عفونت لثه و ..) دندانپزشک با توجه به شرایط شخص، نوع ایمپلنت را برای او انتخاب میکند. نوع پروتز کاشته شده در فک متفاوت خواهد بود و ممکن است ثابت یا متحرک باشد.

چرا باید از کاشت دندان استفاده کرد؟

به نظر میرسد به خاطر دلایل  موارد زیر، رو آوردن به کاشت دندان در میان افراد مختلف رو به افزایش است:

 • زیرا این روش، جدیدترین راه حل برای جایگزین کردن دندان طبیعی از دست رفته است.
 • به صورت دائمی در فک شما قرار داده می‌شود و تا آخر عمر کارایی خود را حفظ می‌کند.
 • اعتماد به نفس افراد میانسال و مسن را افزایش میدهد
 • به تکلم و گفتار کمک میکند
 • کاشت دندان به نوعی برای دندان های مجاور یک مزیت و تکیه گاه مناسبی تلقی میشود.
 • افزایش توان جویدن
 • زیباتر شدن دندان ها و طرح لبخند
 • بالا بودن میزان موفقیت عمل کاشت ددان (تقریبا 97 درصد)

میزان موفقیت ایمپلنت دندان چقدر است؟

طبق گزارشات رسمی از منابع معتبر، میزان موفقیت ایمپلنت دندان در افراد مختلف چیزی حدود 97 درصد است. در حدود 3 درصد باقی مانده، به جای اینکه ایمپلنت به بافت پیوند استخوانی بچسپد به لثه متصل می شود که باید از نو عمل کاشت را انجام داد.

آیا کاشت ایمپلنت دندان شامل محدودیت سنی خاصی می‌شود؟

برای انجام اینکار معمولا باید به اندازه کافی صبر کرد تا بافت استخوانی صورت و فک ها به تکامل و انتهای رشد خود برسند. سن اتمام رشد استخوان های صورت معمولا 18 سال است.

اگر پیش از این سن اقدام به انجام کاشت ایمپلنت کرد، به خاطر رشد فک، سایز دندان کاشته شده کوچکتر میشود. و باید دوباره آن را تعویض کرد. ولی پس از اتمام سن 18 سالگی هیچگونه محدودیت خاصی در خصوص کاشت ایمپلنت دندان وجود ندارد و تا هر سنی میتوان این کار را انجام داد.

بهترین زمان برای کاشت چه زمانی است؟

به نظر میرسد مناسب ترین زمان برای انجام این کار بعد از کشیدن دندان باشد. اما مدت زمان آن میتواند متفاوت باشد:

قرار دادن قطعه کاشتنی دقیقا بعد از کشیدن دندان طبیعی (البته در مواردی که بیمار عفونت‌لثه و یا دیابت نداشته باشد)

اتصال قطعه کاشتنی به مدت 3 هفته تا 3 ماه بعد از کشیدن دندان

و سرانجام قرار داردن قطعه ایمپلنت بیش از 3 ماه پس از کشیدن دندان

نکته:

بهترین زمان برای کاشت دندان های فک پایین 2 تا 3 ماه پس از کشیدن دندان ها و برای دندان های فک بالا4 تا 5 ماه بعد ازکشیدن است

برخی از عوارض کاشت دندان

یکی از قابل توجه ترین عوارض این کار، بروز تورم در موضع کاشت ایمپلنت است. که البته دو تا 3 روز پس از عمل کم شده و تا 5 روز آینده بعد از عمل از بین میرود.

 • کبود شدن لب ها
 • بیحسی صورت و لب
 • خونریزی جزئی

پس از کاشت قطعه ایمپلنت موارد زیر را در نظر بگیرید  :

 • 3 تا 7 روز پس از کاشت ایمپلنت، از مصرف قهوه، سیگار و مشربوات الکی خوددار کنید
 • تمام داروهای تجویز شده توسط دندانپزشک را به موقع مصرف کنید.
 • تا حداقل یک روز بعد از عمل ناحیه کاشت را مسواک نزنید
 • حداقل تا 8 ساعت بعد عمل سعی کنید دهان خود را شستشو ندهید
 • به صورت مرتب از دهانشویه های استفاده کنید
 • برای جلوگیری از تشدید خونریزی هرگز آب دهان خود را تف نکنید.

قیمت انواع ایمپلنت دندان

هزینه های تمام شده خرید و نصب قطعات کاشتنی دندان معولا نسبت به سایر خدمات دندانپزشکی بیشتر است. و این طبیعی است زیرا هم قطعات گران هستند و هم روند انجام عمل مشکلتر و زمانبرتر است.

از تمام هزینه ای که برای دندان کاشتنی خود صرف میکنید بیشتر آن مستقیما برای خرید و بکارگیری متریال مورد نیاز مورد نیاز، استفاده میشود. و طبیعی است که هرچه فرآیند درمانی تخصصی تر باشد هزینه ها نیز در هر صورت بالا خواهد بود.

هنگام کاشت این قطعات سعی کنید نمونه های ارزان آن را خریداری نکنید و فریب تبلیغات رسانه ها و کلینیک ها را نخورید. برای کسب اطلاع از هزینه های نهایی اینکار بهتر است به دندانپزشک متخصص مراجعه کنید.

قیمت ایمپلنت دندان

 منبع: آریا


(0) نظر

فروشگاه آنلاین چیست؟

شنبه هفتم 4 1399

انواع خدمات فروشگاه اینترنتی

خدماتی که در فروشگاه های اینترنتی به مشتری عرضه می شود می تواند فیزیکی باشد که شامل موبایل، کتاب، لوازم برقی و … است و یا این خدمات می تواند مجازی باشد که شامل نرم افزار، موسیقی، فیلم و … است. در دسترس بودن خدمات فروشگاه اینترنتی از مزایای آن است که هم برای فروشنده و هم برای مشتری سودمند خواهد بود. در دنیای امروزی اکثر کارها به شیوه اینترنتی صورت می گیرد از این رو بسیاری از کسب و کارها برای افزایش درآمدهای خود به این روش روی آورده اند.

نکات مهم درباره فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه آنلاین یا فروشگاه اینترنتی چیست ؟ همان فروشگاه است با این ...

طراحی مناسب وب سایت جهت فروشگاه اینترنتی از نکات کلیدی است که باید به آن توجه داشت زیرا هر چه طراحی مناسب تر باشد و استفاده از آن سهولت بیشتری داشته باشد مشتری های وفادارتری خواهید داشت که به راحتی به کالاها و مشخصات محصولات و خدمات دسترسی دارند. گروه طراحی سایت اینتن طراحی سایت را با تیم مهندسی حرفه ای خود با قیمتی مناسب برای تان انجام خواهد داد. یک فروشگاه اینترنتی معتبر باید نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد. این نماد در واقع یک گواهینامه دیجیتال است که وزارت صنعت و معدن جمهوری اسلامی آن را صادر می کند. امکان پرداخت در محل از دیگر نشانه های یک وب سایت فروشگاهی معتبر است زیرا نشان می دهد که مدارک صاحب فروشگاه به پست ارائه داده شده است. همچنین یک فروشگاه اینترنتی باید روش های تماس برای خود در نظر بگیرد تا مشتری قادر به برقراری ارتباط باشد. ارائه تصویرهای مناسب و توضیحاتی که کامل باشد در جذب مشتری موفق تر عمل می کند. در صورتی که بتوان به سوالات مشتری پاسخ داد می توان درصد خرید را افزایش داد و فروش بهتری داشت.

روش های خرید از فروشگاه های اینترنتی

برای خرید از این فروشگاه از دو روش می توانید استفاده کنید. روش اول پرداخت در محل است یعنی زمانی که مشتری کالا را تحویل می گیرد هزینه را پرداخت می کند و بدین ترتیب احتمال کلاهبرداری نیز کم می شود. پرداخت آنلاین روش دیگری است که در این مورد باید برای دریافت کالا در ابتدا فاکتور خود را پرداخت کنید تا محصول مورد نظر بعد از پرداخت آنلاین به آدرس پستی تان ارسال شود. معمولا سایت های معتبر هر دو روش خرید را در اختیار مشتری قرار می دهند تا خود در این مورد تصمیم گیری کنند.

مزایای فروشگاه های آنلاین  اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی برای خریدار و مشتری مزایایی دارند که شرح خواهیم داد. در رابطه با خریدار می توان گفت که این گونه لازم به مراجعه حضوری به فروشگاه نخواهد بود و بدون نیاز به حمل کالای مورد نظر، آن را درب منزل تحویل می گیرند. با این روش به توضیحات جامعی از کالای مورد نظر در هر ساعتی از شبانه روز دسترسی خواهید داشت و سفارش خود را تنها در چند دقیقه می توانید ثبت کنید. این گونه قادر به مقایسه کالای مورد نظرتان در فروشگاه های انلاین  اینترنتی بسیاری خواهید بود تا بهترین را انتخاب کنید. کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی صوتی و … از جمله مزایای خرید اینترنتی می باشد. در رابطه با فروشنده نیز محصولات و خدمات آن ها بدون محدودیت های زمانی و مکانی به فروش می رسد و هزاران نفر در طول شبانه روز از فروشگاه انلاین دیدن خواهند کرد و به حضور فیزیکی مشتری نیازی نخواهد بود. با این روش مشتری از هر نقطه ای قادر به مشاهده محصولات تان خواهد بود و هزینه ها نیز در مقایسه با راه اندازی فروشگاه فیزیکی کمتر خواهد بود. برای قدرت دادن به کسب و کار خود از تغییرات و تحولات جامعه نمی توانید دوری کنید و با فروش آنلاین جایگاه بهتری در کسب و کار خود پیدا خواهید کرد.

(0) نظر

فروشگاه اینترنتی چیست؟

شنبه هفتم 4 1399

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به احتمال زیاد، شما هم خرید اینترنتی را نسبت به خرید سنتی و حضوری، بیشتر دوست دارید و آن را ترجیح می‌دهید. طبیعی است که فروشگاه‌هایی که می‌توانند واسطه‌ها را از زنجیره خرید کالا حذف کنند، شرایط بهتر و ایده آل تری را برای مشتریان خود رقم میزنند. خوشبختانه این ویژگی در فروشگاه‌ های اینترنتی دیده می‌شود. علاوه بر این، بهترین فروشگاه‌ های اینترنتی مزیت های دیگری هم دارند که پیش از اقدام به خرید، می‌بایست به این موارد توجه داشته باشید تا دست به انتخاب بهترین ها بزنید. در این مقاله همراه ما باشید تا ویژگی های برترین فروشگاه های اینترنتی ایران را بررسی نماییم و سه مورد از بهترین فروشگاه های اینترنتی در حال رشد را معرفی کنیم.

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی چیست؟ - وبلاگ آمازیران

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در حال رشد

هیچ فروشگاهی نمی‌تواند جایگزین دقیق ترین فروشگاه آنلاین شود!

مسلم است که با ورود به اولین صفحه از فروشگاه انلاین نمی‌توانید تمامی کالاها را ببینید. در واقع باید یک دسته بندی برای محصولات موجود در فروشگاه صورت گرفته باشد تا بتوانید خیلی راحت تر، کالا یا محصولات مورد نظر خود را ببینید و پس از بررسی نهایی، به سبد خرید خودتان اضافه کنید. دقت کنید که حتی اگر به بهترین فروشگاه‌ های اینترنتی هم ورود کنید اما محتوای ساختار یافته ای وجود نداشته باشد، شما به راحتی دست از خرید می‌کشید و دیگر تمایلی به خرید آنلاین ندارید. پس یکی از مزیت‌های خرید از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی، دسته بندی دقیق محصولات می‌باشد.

به راحتی می‌توانید جستجو کنید؟

درست است که در بهترین فروشگاه‌های انلاین  دسته بندی درستی از محصولات در سایت وجود دارد، اما نمی‌توانید برای پیدا کردن محصول یا برند خاص در دسته مورد نظرتان، ساعت‌ها به صفحه لپ تاپ خیره شوید. نوار جستجوی سایت در این‌جا نقش کلیدی دارد و شما می‌توانید با تایپ اسم کالا یا کلمه خاصی، نتایج قابل قبولی را ببینید و به سادگی به محصول مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید و پس از اطمینان از درجه کیفیت محصول، آن را با چند کلیک ساده در کمترین زمان سفارش بدهید.

(0) نظر

نکات مهم درباره فروشگاه های اینترنتی

شنبه هفتم 4 1399

فروشگاه  آنلاین اینترنتی به وب سایتی گفته می شود که تعدادی کالا یا خدمات از هر نوعی را در ویترین خود عرضه می کند. مشتریان برای استفاده از آن خدمات یا کالا ها می توانند به فروشگاه سفارش بدهند؛ و حتی هزینه خدمات یا کالا را به صورت آنلاین پرداخت نمایند .

تعریف فروشگاه آنلاین

برای دریافت سفارش از مشتری معمولا سیستمی به نام سبد مجازی خرید وجود دارد که می توان سفارشات را در آن ثبت نمود . سایت های پیشرفته حتی سبد خرید مشتری خود را تا مراجعه بعدی به سایت محفوظ نگه می دارند.

بنابراین مشتری در طی چند روز می تواند یک سبد خرید را تکمیل نماید و سپس هزینه ی آن را پرداخت کرده و خدمات و کالای خود را دریافت نماید . ارائه خدمات در فروشگاه های اینترنتی می تواند به صورت فیزیکی یا غیر حضوری ( مجازی ) باشند . از خدمات فیزیکی می توان خرید کتاب، مایحتاج زندگی، موبایل و . . .را برشمرد؛ و از خدمات مجازی می توان به فروش فیلم، موسیقی و . . .  اشاره نمود.مهمترین مزیت فروشگاه های اینترنتی در دسترس بودن آنهاست؛ خریدار در هر مکان و موقعیتی فقط با دسترسی به اینترنت می تواند خرید خود را انجام دهد . این روش یک نوع تغییر مدل در شیوه ی تجارت محسوب می شود؛ و برای فروشنده و مشتری سودمند می باشد . اما شروع این تجارت هم نیاز به یک سری عوامل دارد که عدم رعایت آنها می تواند ضررهایی را در پی داشته باشد.

در ذیل به برخی از این عوامل و نکات اشاره می شود:

?     یک فروشگاه آنلاین اینترنتی از نظر سرمایه گذاری و مدیریت، هیچ فرقی با یک فروشگاه فیزیکی ندارد. همان طور که شما برای راه اندازی یک مغازه در یک مرکز خرید باید هزینه صرف کنید اگر برای طراحی سایت خود هزینه ی کافی انجام ندهید، هیچ سودی عاید شما نخواهد شد.

?       امنیت فروشگاه اینترنتی بسیار حائز اهمیت است.

      همان طور که افراد به فکر امنیت مغازه ی خود هستند، باید خیلی بیشتر امنیت فروشگاه اینترنتی را

  در نظر بگیرند؛ زیرا سارقان اینترنتی خیلی ماهرتر از سارقان فیزیکی عمل می کنند.

?        فروشگاه  آنلاین اینترنتی هم نیاز به تبلیغات کارآمد دارد .

همان گونه که افراد برای رونق مشاغل خود از تبلیغات استفاده می نمایند؛ یک فروشگاه اینترنتی هم برای اینکه مطرح شود باید در وهله اول فروشگاه خود را در بین مردم مطرح کند و لازمه ی این کار انجام تبلیغات گسترده است .

با وجود این که اینترنت یک رسانه جدید محسوب می شود؛ ولی قوانین اصلی کسب و کار به قوت خود باقی و در این رسانه نیز کاربرد دارد .  

(0) نظر

هیچ فروشگاهی نمی‌تواند جایگزین دقیق ترین فروشگاه آنلاین شود!

شنبه هفتم 4 1399

فروشگاه آنلاین  چیست؟

فروشگاه  انلاین  در واقع وب سایتی است که در ویترین خود به عرضه کالا و خدمات می پردازد و مشتری قادر به سفارش آن ها می باشد. در فروشگاه های اینترنتی هزینه کالا و خدمات را به صورت آنلاین می توانید پرداخت کنید و محصول مورد نظر را درب منزل تان تحویل بگیرید. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره فروشگاه اینترنتی، کاربردها و مزایای آن خواهیم پرداخت.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های آنلاین: دلایل شکست فروشگاه های آنلاین چیست؟ - داده ...

در فروشگاه اینترنتی اطلاعات مربوط به محصول مورد نظر نمایش داده می شود و امکان خرید آن برای مشتری فراهم می گردد. در این فروشگاه ها محصولات و خدمات متفاوت دسته بندی می شوند و با کلیک روی هر یک قادر به مشاهده محصولات زیادی خواهید بود. سبدی مجازی برای این فروشگاه ها در نظر گرفته می شود که با استفاده از آن قادر به ثبت سفارشات خود خواهید بود. امکان جستجوی محصولات در فروشگاه های  انلاین  برقرار شده است تا اقلام و یا برندهای خاصی را که به آن تمایل دارند جستجو کنند و محصول مورد نظر را سریع تر پیدا کنند.

(0) نظر

امنیت فروشگاه آنلاین اینترنتی

شنبه هفتم 4 1399

فروشگاه اینترنتی چیست؟

به سایت ها و شرکت هایی که کالاها یا خدمات خود را به صورت آنلاین و در فضای اینترنت به فروش می رسانند، فروشگاه اینترنتی می گویند اما توجه داشته باشید که در این مقاله ما 11 سایت خرید آنلاین کالای فیزیکی را مورد بررسی قرار می دهیم یعنی تنها سایت هایی که کالای فیزیکی به فروش می رسانند و برای فروشگاه هایی که خدمات اینترنتی عرضه می کنند مطلبی جدا منتشر خواهیم کرد.

فروشگاه اینترنتی چیست و چگونه کار میکند؟ | CGR

در این مقاله سعی کرده ایم فروشگاه ها را بر اساس فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار دهیم ، برخی از این فاکتورها شامل: میزان خلاقیت در کار ، نوآوری های عرضه شده، میزان بازدید کنندگان از سایت، تجربه کاربری، تجربه های خوب و بد خرید، روش های بازاریابی و موارد مختلفی دیگر که حدی که قابل بررسی باشد، هستند. ما با استفاده از فاکتورهایی که عرض کردیم سعی کرده ایم بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران را در این مطلب لیست کنیم.

ویژگی های یک فروشگاه انلاین  قابل اعتماد چیست؟

فروشگاه های اینترنتی هر کدام ویژگی های مثبت و منفی خود را دارند، و شاید یکی از دلایلی که اشخاص تمامی خرید های خود را تنها از یک فروشگاه اینترنتی انجام نمی دهند همین موضوع باشد. در ابتدای این مقاله می خواهیم ویژگی های بهترین فروشگاه اینترنتی و یک فروشگاه آنلاین خوب و معتبر را عنوان کنیم تا در ابتدا بدانیم که بهترین فروشگاه اینترنتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

لازم است بدانید که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی که هر فروشگاه اینترنتی باید آن را داشته باشد این است که باید تجربه کاربری خوب و دلپذیری داشته باشد به این معنی که کاربری که از سایت بازدید می کند حتی اگر خریدی هم انجام ندهد اما حس خوبی را تجربه کند.

(0) نظر

فروشگاه آنلاین چیست؟

شنبه هفتم 4 1399

انواع خدمات فروشگاه اینترنتی

خدماتی که در فروشگاه های اینترنتی به مشتری عرضه می شود می تواند فیزیکی باشد که شامل موبایل، کتاب، لوازم برقی و … است و یا این خدمات می تواند مجازی باشد که شامل نرم افزار، موسیقی، فیلم و … است. در دسترس بودن خدمات فروشگاه اینترنتی از مزایای آن است که هم برای فروشنده و هم برای مشتری سودمند خواهد بود. در دنیای امروزی اکثر کارها به شیوه اینترنتی صورت می گیرد از این رو بسیاری از کسب و کارها برای افزایش درآمدهای خود به این روش روی آورده اند.

نکات مهم درباره فروشگاه های اینترنتی

فروشگاه آنلاین یا فروشگاه اینترنتی چیست ؟ همان فروشگاه است با این ...

طراحی مناسب وب سایت جهت فروشگاه اینترنتی از نکات کلیدی است که باید به آن توجه داشت زیرا هر چه طراحی مناسب تر باشد و استفاده از آن سهولت بیشتری داشته باشد مشتری های وفادارتری خواهید داشت که به راحتی به کالاها و مشخصات محصولات و خدمات دسترسی دارند. گروه طراحی سایت اینتن طراحی سایت را با تیم مهندسی حرفه ای خود با قیمتی مناسب برای تان انجام خواهد داد. یک فروشگاه اینترنتی معتبر باید نماد اعتماد الکترونیکی داشته باشد. این نماد در واقع یک گواهینامه دیجیتال است که وزارت صنعت و معدن جمهوری اسلامی آن را صادر می کند. امکان پرداخت در محل از دیگر نشانه های یک وب سایت فروشگاهی معتبر است زیرا نشان می دهد که مدارک صاحب فروشگاه به پست ارائه داده شده است. همچنین یک فروشگاه اینترنتی باید روش های تماس برای خود در نظر بگیرد تا مشتری قادر به برقراری ارتباط باشد. ارائه تصویرهای مناسب و توضیحاتی که کامل باشد در جذب مشتری موفق تر عمل می کند. در صورتی که بتوان به سوالات مشتری پاسخ داد می توان درصد خرید را افزایش داد و فروش بهتری داشت.

روش های خرید از فروشگاه های اینترنتی

برای خرید از این فروشگاه از دو روش می توانید استفاده کنید. روش اول پرداخت در محل است یعنی زمانی که مشتری کالا را تحویل می گیرد هزینه را پرداخت می کند و بدین ترتیب احتمال کلاهبرداری نیز کم می شود. پرداخت آنلاین روش دیگری است که در این مورد باید برای دریافت کالا در ابتدا فاکتور خود را پرداخت کنید تا محصول مورد نظر بعد از پرداخت آنلاین به آدرس پستی تان ارسال شود. معمولا سایت های معتبر هر دو روش خرید را در اختیار مشتری قرار می دهند تا خود در این مورد تصمیم گیری کنند.

مزایای فروشگاه های آنلاین  اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی برای خریدار و مشتری مزایایی دارند که شرح خواهیم داد. در رابطه با خریدار می توان گفت که این گونه لازم به مراجعه حضوری به فروشگاه نخواهد بود و بدون نیاز به حمل کالای مورد نظر، آن را درب منزل تحویل می گیرند. با این روش به توضیحات جامعی از کالای مورد نظر در هر ساعتی از شبانه روز دسترسی خواهید داشت و سفارش خود را تنها در چند دقیقه می توانید ثبت کنید. این گونه قادر به مقایسه کالای مورد نظرتان در فروشگاه های انلاین  اینترنتی بسیاری خواهید بود تا بهترین را انتخاب کنید. کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی صوتی و … از جمله مزایای خرید اینترنتی می باشد. در رابطه با فروشنده نیز محصولات و خدمات آن ها بدون محدودیت های زمانی و مکانی به فروش می رسد و هزاران نفر در طول شبانه روز از فروشگاه انلاین دیدن خواهند کرد و به حضور فیزیکی مشتری نیازی نخواهد بود. با این روش مشتری از هر نقطه ای قادر به مشاهده محصولات تان خواهد بود و هزینه ها نیز در مقایسه با راه اندازی فروشگاه فیزیکی کمتر خواهد بود. برای قدرت دادن به کسب و کار خود از تغییرات و تحولات جامعه نمی توانید دوری کنید و با فروش آنلاین جایگاه بهتری در کسب و کار خود پیدا خواهید کرد.

(0) نظر

فروشگاه اینترنتی چیست؟

شنبه هفتم 4 1399

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به احتمال زیاد، شما هم خرید اینترنتی را نسبت به خرید سنتی و حضوری، بیشتر دوست دارید و آن را ترجیح می‌دهید. طبیعی است که فروشگاه‌هایی که می‌توانند واسطه‌ها را از زنجیره خرید کالا حذف کنند، شرایط بهتر و ایده آل تری را برای مشتریان خود رقم میزنند. خوشبختانه این ویژگی در فروشگاه‌ های اینترنتی دیده می‌شود. علاوه بر این، بهترین فروشگاه‌ های اینترنتی مزیت های دیگری هم دارند که پیش از اقدام به خرید، می‌بایست به این موارد توجه داشته باشید تا دست به انتخاب بهترین ها بزنید. در این مقاله همراه ما باشید تا ویژگی های برترین فروشگاه های اینترنتی ایران را بررسی نماییم و سه مورد از بهترین فروشگاه های اینترنتی در حال رشد را معرفی کنیم.

مزایا و معایب فروشگاه اینترنتی چیست؟ - وبلاگ آمازیران

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در حال رشد

هیچ فروشگاهی نمی‌تواند جایگزین دقیق ترین فروشگاه آنلاین شود!

مسلم است که با ورود به اولین صفحه از فروشگاه انلاین نمی‌توانید تمامی کالاها را ببینید. در واقع باید یک دسته بندی برای محصولات موجود در فروشگاه صورت گرفته باشد تا بتوانید خیلی راحت تر، کالا یا محصولات مورد نظر خود را ببینید و پس از بررسی نهایی، به سبد خرید خودتان اضافه کنید. دقت کنید که حتی اگر به بهترین فروشگاه‌ های اینترنتی هم ورود کنید اما محتوای ساختار یافته ای وجود نداشته باشد، شما به راحتی دست از خرید می‌کشید و دیگر تمایلی به خرید آنلاین ندارید. پس یکی از مزیت‌های خرید از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی، دسته بندی دقیق محصولات می‌باشد.

به راحتی می‌توانید جستجو کنید؟

درست است که در بهترین فروشگاه‌های انلاین  دسته بندی درستی از محصولات در سایت وجود دارد، اما نمی‌توانید برای پیدا کردن محصول یا برند خاص در دسته مورد نظرتان، ساعت‌ها به صفحه لپ تاپ خیره شوید. نوار جستجوی سایت در این‌جا نقش کلیدی دارد و شما می‌توانید با تایپ اسم کالا یا کلمه خاصی، نتایج قابل قبولی را ببینید و به سادگی به محصول مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید و پس از اطمینان از درجه کیفیت محصول، آن را با چند کلیک ساده در کمترین زمان سفارش بدهید.

(0) نظر

نکات مهم درباره فروشگاه های اینترنتی

شنبه هفتم 4 1399

فروشگاه  آنلاین اینترنتی به وب سایتی گفته می شود که تعدادی کالا یا خدمات از هر نوعی را در ویترین خود عرضه می کند. مشتریان برای استفاده از آن خدمات یا کالا ها می توانند به فروشگاه سفارش بدهند؛ و حتی هزینه خدمات یا کالا را به صورت آنلاین پرداخت نمایند .

تعریف فروشگاه آنلاین

برای دریافت سفارش از مشتری معمولا سیستمی به نام سبد مجازی خرید وجود دارد که می توان سفارشات را در آن ثبت نمود . سایت های پیشرفته حتی سبد خرید مشتری خود را تا مراجعه بعدی به سایت محفوظ نگه می دارند.

بنابراین مشتری در طی چند روز می تواند یک سبد خرید را تکمیل نماید و سپس هزینه ی آن را پرداخت کرده و خدمات و کالای خود را دریافت نماید . ارائه خدمات در فروشگاه های اینترنتی می تواند به صورت فیزیکی یا غیر حضوری ( مجازی ) باشند . از خدمات فیزیکی می توان خرید کتاب، مایحتاج زندگی، موبایل و . . .را برشمرد؛ و از خدمات مجازی می توان به فروش فیلم، موسیقی و . . .  اشاره نمود.مهمترین مزیت فروشگاه های اینترنتی در دسترس بودن آنهاست؛ خریدار در هر مکان و موقعیتی فقط با دسترسی به اینترنت می تواند خرید خود را انجام دهد . این روش یک نوع تغییر مدل در شیوه ی تجارت محسوب می شود؛ و برای فروشنده و مشتری سودمند می باشد . اما شروع این تجارت هم نیاز به یک سری عوامل دارد که عدم رعایت آنها می تواند ضررهایی را در پی داشته باشد.

در ذیل به برخی از این عوامل و نکات اشاره می شود:

?     یک فروشگاه آنلاین اینترنتی از نظر سرمایه گذاری و مدیریت، هیچ فرقی با یک فروشگاه فیزیکی ندارد. همان طور که شما برای راه اندازی یک مغازه در یک مرکز خرید باید هزینه صرف کنید اگر برای طراحی سایت خود هزینه ی کافی انجام ندهید، هیچ سودی عاید شما نخواهد شد.

?       امنیت فروشگاه اینترنتی بسیار حائز اهمیت است.

      همان طور که افراد به فکر امنیت مغازه ی خود هستند، باید خیلی بیشتر امنیت فروشگاه اینترنتی را

  در نظر بگیرند؛ زیرا سارقان اینترنتی خیلی ماهرتر از سارقان فیزیکی عمل می کنند.

?        فروشگاه  آنلاین اینترنتی هم نیاز به تبلیغات کارآمد دارد .

همان گونه که افراد برای رونق مشاغل خود از تبلیغات استفاده می نمایند؛ یک فروشگاه اینترنتی هم برای اینکه مطرح شود باید در وهله اول فروشگاه خود را در بین مردم مطرح کند و لازمه ی این کار انجام تبلیغات گسترده است .

با وجود این که اینترنت یک رسانه جدید محسوب می شود؛ ولی قوانین اصلی کسب و کار به قوت خود باقی و در این رسانه نیز کاربرد دارد .  

(0) نظر

هیچ فروشگاهی نمی‌تواند جایگزین دقیق ترین فروشگاه آنلاین شود!

شنبه هفتم 4 1399

فروشگاه آنلاین  چیست؟

فروشگاه  انلاین  در واقع وب سایتی است که در ویترین خود به عرضه کالا و خدمات می پردازد و مشتری قادر به سفارش آن ها می باشد. در فروشگاه های اینترنتی هزینه کالا و خدمات را به صورت آنلاین می توانید پرداخت کنید و محصول مورد نظر را درب منزل تان تحویل بگیرید. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره فروشگاه اینترنتی، کاربردها و مزایای آن خواهیم پرداخت.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های آنلاین: دلایل شکست فروشگاه های آنلاین چیست؟ - داده ...

در فروشگاه اینترنتی اطلاعات مربوط به محصول مورد نظر نمایش داده می شود و امکان خرید آن برای مشتری فراهم می گردد. در این فروشگاه ها محصولات و خدمات متفاوت دسته بندی می شوند و با کلیک روی هر یک قادر به مشاهده محصولات زیادی خواهید بود. سبدی مجازی برای این فروشگاه ها در نظر گرفته می شود که با استفاده از آن قادر به ثبت سفارشات خود خواهید بود. امکان جستجوی محصولات در فروشگاه های  انلاین  برقرار شده است تا اقلام و یا برندهای خاصی را که به آن تمایل دارند جستجو کنند و محصول مورد نظر را سریع تر پیدا کنند.

(0) نظر
X